Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło nad ranem koło Sokółki (woj. podlaskie), na trasie krajowej nr 19 do przejścia granicznego z Białorusią w Kuźnicy.

Przez ponad cztery godziny droga w miejscu wypadku była zablokowana – poinformował PAP rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński. W okolicy miejscowości Podkamionka, na prostym odcinku drogi z lekkim wzniesieniem doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki audi z furgonetką. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo audi zostało kompletnie zniszczone.

Zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta, pasażerowie auta osobowego. To młodzi ludzie w wieku od 22 do 29 lat, mieszkańcy miejscowości z okolic Sokółki.Ciężko ranny, 21-letni kierowca audi trafił do szpitala w Białymstoku. Mniej poszkodowany (ma obrażenia nogi) 54-letni kierowca furgonetki do szpitala w Sokółce.

Policja i prokuratura ustalają okoliczności wypadku. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia bądź widziały na trasie jadące wcześniej audi lub furgonetkę marki renault policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce, nr telefonu (085) 711 02 12.

Źródło : Gazeta.pl

o autorze

Redakcja