W poniedziałek w Mazowieckiej Komendzie Wojewódzkiej PSP odbyło się otwarcie oferty złożonej w przetargu na dostawę 68-metrowych podnośników.

Przedmiotem postępowania jest dostawa czterech samochodów specjalnych z podnośnikiem hydraulicznym o wysokości min. 68 metrów.

Więcej o przetargu pisaliśmy tutaj:

Ruszył przetarg na 68-metrowe podnośniki dla PSP

W wyznaczonym terminie do Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie wpłynęła tylko oferta od firmy LEIMRO Sp. z o.o., ma ona w swojej ofercie podnośniki firmy Bronto Skylift. Wyceniła ona wykonanie zamówienia na 21 342 960 złotych brutto, co daje ponad 5,3 mln zł za jeden samochód. Firma zaoferowała również 72 miesiące gwarancji i rękojmi na pojazd wraz z zabudową i wyposażeniem.

Państwowa Straż Pożarna na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 32 miliony złotych co oznacza, że prawdopodobnie w przyszłości PSP będzie miała do wydania 10,6 mln zł na kolejne pojazdy i sprzęt w ramach projektu  ‘Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap IV’.

Samochody do czerwca 2022 roku powinny zostać dostarczone do komend Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, Szczecinie, Chorzowie i we Wrocławiu.

Foto. Bronto Skylift PL

o autorze

Redakcja/Łukasz