W niedzielne popołudnie, około 15:30 we wsi Warmiaki (woj. Mazowieckie) na trasie nr 50 pod Łochowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jadący w kierunku Warszawy kierowca ciężarówki zderzył się z Hondą, która wyjeżdżała z drogi lokalnej. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Ciężarówka nie zdążyła wyhamować i wbiła się z całym impetem w osobówkę. Hondę trzeba było rozcinać, ale poszkodowanym nie można było już pomóc. – informuje kom. Robert Szumiata z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji – Prawdopodobnie wyjeżdżający z podporządkowanej kierowca hondy próbował wymusić pierwszeństwo. – dodaje.

Duże zniszczenie pojazdu spowodowało to, że wystąpiło duże utrudnienie uwalniania zakleszczonych ciał z pojazdu. W wyniku wypadku 27-letni mężczyzna i 25-letnia kobieta podróżujący Hondą zginęli na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Ruch na krajowej 50 był zablokowany do późnych godzin wieczornych. Na miejscu wypadku znajdowało się 10 zastępów straży pożarnej.

Foto: kontakt24

o autorze

Redakcja