Ochotnicza Straż Pożarna w Wieleniu, Urząd Miasta i Gminy Wieleń oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury „Strzelnica” w Wieleniu zapraszają na spotkanie integracyjno – rekreacyjne:&III spotkanie kobiet strażaków – ratowników OSP na Ziemi Wieleńskiej „Kobiety w akcji”&w dniach&od 7 do 10 sierpnia br.

W programie:

  • ćwiczenia z ratownictwa technicznego
  • ćwiczenia pożarowe
  • wypoczynek nad jeziorem w Dzierżążnie Wielkim

Zajęcia odbędą się na terenie miasta Wielenia (siedziba OSP) oraz w miejscowości Dzierżążno Wielkie, gdzie również przewidziano nocleg oraz zajęcia rekreacyjne. W tym roku opłata za pobyt wynosi 100 zł brutto.&

Wpłaty dokonujemy na numer rachunku: 27 8960 0003 0000 0127 2000 0010 do dnia 23.07.2014 roku. Odbiorcą jest Ochotnicza Straż Pożarna w Wieleniu ul. Szkolna 4, 64-730 Wieleń.

Zapewniamy również całodobowe wyżywienie oraz nocleg w pokojach dwu i trzyosobowych oraz ubezpieczenie. Nie pokrywamy kosztów dojazdu. W razie potrzeby odbierzemy druhny za stacji PKP Krzyż Wielkopolski lub Wieleń Północ.

Na karcie zgłoszenia proszę również o podanie rozmiaru koszulki.

Liczba uczestniczek jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeń prosimy przesyłać pod adres e-mail: ospwielen@gmail.com

Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom. Jedynym warunkiem udziału w warsztatach jest przynależność do JOT i udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Proszę o zabranie ze sobą dokumentów potwierdzających w/w warunki.

Kontakt:

Druhna Dobczyńska Martyna
tel.:788-836-715,
e-mail: martyna.dobczynska@gmail.com

o autorze

Redakcja