Warsztaty Ratownicze Ładzyń 2024 już niebawem!

W dniach 15 – 16 czerwca rozpoczyna się trzecia już edycja warsztatów ratowniczych organizowanych przez strażaków z OSP Ładzyń. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem i w tym czasie stały się jedną z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce! Oczywiście, jako Remiza.pl nie było innej opcji, aby nie objąć patronatu medialnego, nie pojawić się na miejscu i nie relacjonować tej ratowniczej przygody w której biorą udział uczestnicy z całej Polski.

Jest to przede wszystkim znakomita okazja do poznania i przećwiczenia technik w dziedzinie ratownictwa medycznego oraz zapoznania się z nowoczesnym, innowacyjnym sprzętem. Nie zabraknie również najświeższych rozwiązań ratowniczych w tej dziedzinie, które będą przekazywane pod czujnym okiem znanych już Wam instruktorów Koła Naukowego Ratownictwa Technicznego Akademii Pożarniczej w Warszawie.

Nie zabraknie również atrakcji dla osób, które będą chciały się przyglądać całości zmagań strażaków. Każdy znajdzie w tych dniach coś dla siebie, nawet dzieci. Oczywiście obecne na miejscu będą stoiska firm, które wspierają tą świetną inicjatywę od lat.

Zapraszamy chętnych strażaków do zapisów. Wszystkie informacje jak i kontakt znajdziecie Państwo na tej stronie.

Zgłoszenia organizatorzy przyjmują do 05.05.2024 lub do wyczerpania limitu miejsc. Śpieszcie się, ponieważ mamy informacje, że dostępnych miejsc jest coraz mniej! Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Nasza relacja z poprzedniej edycji:

Exit mobile version