Firma Wawrzaszek ISS w ostatnich dniach wygrała dwa przetargi przeprowadzone przez Komendy Wojewódzkie Państwowej Straży Pożarnej.

Pierwszy przetarg przeprowadziła Komenda Wojewódzka PSP w Opolu. Przedmiotem postępowania była dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego 4×4 dla Komendy Powiatowej PSP w Oleśnie i dwóch ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie-Koźlu i Komendy Miejskiej PSP w Opolu.

Firma WISS złożyła najkorzystniejsze oferty i za blisko 900 tys. zł dostarczy średni samochód na podwoziu Volvo i dwa ciężkie samochody na podwoziu Scania 6×6 za 2 369 226 zł.

O szczegółach przetargu pisaliśmy tutaj:

KW PSP Opole kupuje wozy strażackie

Drugie postępowanie przeprowadziła Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach. Oferty złożyła tylko firma Wawrzaszek i zostały one uznane za najkorzystniejsze.

Belska firma dostarczy dwa ciężkie samochody ratowniczo – gaśnicze Scania P410 4×4 do Komend w Częstochowie i Wodzisławiu Śląskim, ciężkie samochody Scania P360 4×2 do komend w Gliwicach i Pszczynie oraz dwa średnie samochody ratowniczo – gaśnicze Scania P360 z napędem 4×4 do komendy Kłobucku i napędem 4×2 do komendy w Raciborzu.

Wartość zamówienia to ponad 6,6 mln zł.

O przetargu przeczytacie tutaj:

Śląska Komenda Wojewódzka PSP kupuje nowe samochody

Wozy z obu przetargów trafią do odbiorców do końca listopada br.

Foto. 112Czestochowa.eu

o autorze

Redakcja/Łukasz