Tak, to jest całkiem prawda! Firma Fire-Max przygotowała dla Was naprawdę MEGA promocję, dzięki której możecie zgarnąć sprzęt dla swojej jednostki za łączną sumę 20 000 zł!

Święta tuż, tuż! Szukasz idealnego prezentu pod choinkę? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Wielofunkcyjne urządzenie Res-Q-Rench to urządzenie, które każdy strażak powinien mieć w kieszeni ubrania specjalnego. Zamów tutaj i skorzystaj z darmowej wysyłki!

 

Co dalej? Musicie wysłać do 15 stycznia 2017 zdjęcie o tematyce przeciwpożarowej na ten adres i wygrać możliwość zakupu za symboliczną złotówkę jednego z pięciu urządzeń gaśniczych.

Więcej informacji

Zakup jednego promocyjnego Res-Q-Rench upoważnia do jednego zgłoszenia. Każdy Res-Q-Rench, który bierze udział w Promocji ma indywidualny kod, który należy podać na zgłoszeniu. Promocja trwa do 31.12.2016 lub do wyczerpania zapasów! Zgłoszenie należy wysłać do 15.01.2017 na adres [email protected]. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie o tematyce przeciwpożarowej (np. z wykorzystaniem nowego Res-Q-Rench), dane osobowe, adres, telefon oraz koniecznie indywidualny kod nowego narzędzia – jest pod kodem kreskowym. Zdjęcie najpierw oceni Jury, a po przejściu do finału – Internauci.

Jeśli wśród pięciu zdjęć z największą liczbą „lajków” będzie także Twoje, to oznacza tylko jedno – masz już Res-Q-Rench, a teraz za przysłowiową złotówkę otrzymasz jedno z pięciu urządzeń gaśniczych, których łączna wartość to 20.000 zł!

Nie czekaj, Res-Q-Rench jest świetnym narzędziem dla każdego strażaka – idealny na świąteczny prezent!

konkursff

 

o autorze

Redakcja