Wielka nowość na targach IFRE – Kielce

Foto. Paweł Grącki

Z zapałem ogłaszamy naszą najnowszą inicjatywę – współpracę pomiędzy Remiza.pl – Energia dla Straży, a Instruktorami CFBT Polska. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że w ramach tej ekscytującej współpracy, nasi instruktorzy będą przeprowadzać pokazy gaszenia paneli fotowoltaicznych na tegorocznych targach IFRE-Kielce!

Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich uczestników, którzy będą mieli możliwość obserwować specjalistyczne procedury gaszenia oraz dowiedzieć się o wyzwaniach, przed jakimi stoją strażacy w przypadku pożarów związanych z fotowoltaiką/energią słoneczną.

W trakcie targów, partnerzy Remiza.pl – Energia dla StrażyBeGolden i Leszczyński Systems, będą również udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące dofinansowań, wniosków oraz instalacji fotowoltaicznych. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat procesu aplikowania o wsparcie oraz realizacji takich instalacji.

Targi IFRE-Kielce są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, które gromadzą pasjonatów bezpieczeństwa oraz nowych technologii w Straży. Dlatego nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego momentu na zaprezentowanie naszej współpracy z cfbt.pl! Jest to wyjątkowa szansa, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z szerokim gronem specjalistów.

Zachęcamy także do śledzenia profilu na Facebooku Remiza.pl – Energia dla Straży, gdzie regularnie udostępniamy więcej szczegółów dotyczących kolejnych kroków tej fascynującej współpracy. Na stronie znajdziecie wiele nowości, informacji o szkoleniach oraz ważnych wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania z energii odnawialnej.

Przygotujcie się na niezwykłą dawkę edukacji i emocji! Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami na targach IFRE-Kielce!

Exit mobile version