Tak już jest! Całkiem nowa wersja naszego serwisu, a w niej masa nowych możliwości. Prace nad tą witryną pochłonęły masę czasu, ale oddając ją do waszej dyspozycji niezmiernie cieszymy się z rezultatów i mamy nadzieję, że i wy docenicie to co dla Was przygotowaliśmy.

Oczywiście to jeszcze nie koniec! Plan przewiduje wprowadzenie nowych funkcji, które będziemy przygotowywać na bieżąco. O wszystkim będziemy Was informowali poprzez kategorię Blog 😉

Serwis został przetestowany wielokrotnie, lecz nigdy nie możemy mieć pewności, że wszystkie błędy zostały wyłapane. Dlatego też prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w komentarzach, poprzez czat, prywatną wiadomość lub na e- mail – [email protected]

Co nowego?

Szyfrowanie SSL

Dla waszego bezpieczeństwa wszelkie dane przesyłane od/do naszych serwerów są w pełni szyfrowane przez protokół SSL.

Nowy system i szata graficzna!

System oraz design naszego serwisu są totalnie odmienione. Żegnamy się z mozolnym i przestarzałym serwisem, a witamy bezpieczeństwo/wydajność/funkcjonalność i wszystko co najlepsze!

Społeczność i Komunikacja

Na naszej witrynie funkcjonuje system społecznościowy o masie możliwości. Dodawajcie statusy/komentujcie/oceniajcie/poznawajcie się i przede wszystkim rozmawiajcie dzięki wewnętrznemu komunikatorowi.

Program Partnerski

PP to system dzięki, któremu za udział w życiu i rozwoju naszego serwisu otrzymacie punkty, które możecie wymieniać na ciekawe nagrody! Więcej informacji -> Program Partnerski

Strefa Czatu

Coś na co chyba wielu bardzo długo czekało. Strefa Czatu w której możecie rozmawiać do woli na naszych pokojach, a w przyszłości może i tworzyć własne prywatne.

Wiedza i Testy

W dziale Wiedza znajdziecie wiele ciekawych artykułów, które podniosą Wasz poziom wiedzy, a przede wszystkim Testy, w których to sprawdzicie swoje umiejętności i zmierzycie się z innymi użytkownikami.

W najbliższym czasie!

Nowe Forum!

Forum które teraz istnieje to tylko tymczasowa forma. Pracujemy nad specjalnym systemem, który da Wam niezliczone udogodnienia i funkcje. Prosimy bez obaw udzielać się na aktualnym forum, wasze tematy zostaną przeniesione.

Nowa Galeria!

Wraz z forum zaprezentujemy Wam niebywałą galerię! Tak jak forum będzie ona opierać się na komercyjnym w pełni profesjonalnym oprogramowaniu, a dodawanie zdjęć będzie samą przyjemnością.

Ulepszone Ogłoszenia

Aktualny system ogłoszeń wymaga jeszcze poprawek, a nade wszystko nowego designu. Będą one bardziej przejrzyste i funkcjonalne!

Ulepszony PP

Program Partnerski jest ciągle rozwijany. Dlatego też szykują się coraz to nowe nagrody i ułatwienia w korzystaniu z niego. Wkrótce wszystko będzie w pełni zautomatyzowane.

System Osiągnięć i Odznaczeń

Aby aktywizować naszą społeczność planujemy dodać system osiągnięć i odznak za wykonane zadania w obrębie naszego serwisu. Będą one widniały na waszych profilach, a także w innych miejscach witryny. Całkiem możliwe, że w przyszłości dadzą Wam niedostępne dla innych strażackie gadżety.

Sklep Remiza.com.pl

Nowy sklep będzie integralną częścią naszego serwisu, a zakupy w nim będą proste i bezpieczne.

A to jeszcze nie koniec!

Wiele pomysłów kłębi się w naszych głowach tak więc wypatrujcie nowych newsów. Pamiętajcie o zgłaszaniu błędów! A przede wszystkim może i Wy macie jakieś pomysły? Napiszcie w komentarzach.

o autorze

LOL