Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO już w czwartek 6 czerwca. Ponad 5 000 m kw. powierzchni, 127 wystawców z 8 krajów, niezliczone pokazy dynamiczne oraz ciekawi goście – IFRE-EXPO zapowiada się znakomicie. Wszyscy związani ze strażą pożarną po prostu muszą tu być!

W tym roku nie zabraknie na IFRE-EXPO największych z branży, między innymi: FIRE-MAX, ROSENBAUER POLSKA, WAWRZASZEK, BEZALIN, DELTA SERVICE czy KADIMEX. Swoją ofertę zaprezentują firmy z Austrii, Czech, Francji, Holandii, Niemiec, Portugalii, Szwecji i Polski. Węże tłoczne, węże do pożarów wewnętrznych W42, kaseton wężowy i sprzęt do ratownictwa wysokościowego od firmy BEZALIN, sprzęt do ratownictwa wodnego, lodowego i asekuracji od KEVISPORT czy jedyna taka wieża strażacka prezentowana przez TGM Enterprise & Investments to kilka z niezliczonych nowości jakie zaprezentują wystawcy.

Ogień!!! – pokazy ważną częścią IFRE-EXPO

Targi tradycyjnie rozpocznie pokaz przygotowany przez Komendy Miejską i Wojewódzką PSP. Wiele niespodzianek dla gości IFRE-EXPO przygotowali wystawcy – pokaz wozów bojowych firmy Rosenbauer, pokazy poligonowe zorganizowane przez Fire-Max czy prezentacja zastosowania stabilizacji pojazdów Paratech Kadimex-u to tylko kilka z nich. Dynamiczną część IFRE-EXPO to także organizowane po raz trzeci zawody dla jednostek OSP. Rywalizacja sportowa drużyn powoli staje się już tradycją ostatniego dnia targów pożarniczych w Kielcach, a atrakcyjne nagrody rzeczowe znacząco wpływają na stan posiadania zwycięskich jednostek. Od lat ogromnym zainteresowaniem gości IFRE-EXPO cieszą się pokazy najmłodszych druhów. Swój udział w tegorocznych targach potwierdzili już „Mali Strażacy” ze Stąporkowa. Nie zabraknie także czworonożnych funkcjonariuszy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz.

Najtwardsza kobieta-strażak w Europie na IFRE-EXPO

Podczas Targów Kielce IFRE-EXPO na stoisku firmy Fire-Max będzie można spotkać Agnieszkę Wojciechowską FCC. Podczas dwóch spotkań (piątek i sobota, godzina 12), będzie można porozmawiać z Agnieszką, zadawać jej pytania i zgarnąć jej autograf na specjalnie przygotowanym plakacie. Agnieszka Wojciechowska FCC jest przede wszystkim matką, strażakiem i bardzo znanym sportowcem w branży. W 2018 roku zdobyła tytuł Najtwardszej Kobiety – Strażak w Europie! Odnosi ogromne sukcesy w TFA i FCC.

IFRE-EXPO ważne

Tradycyjnie już IFRE-EXPO zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas wydarzenia odbędą się odprawa Komendantów Miejskich, Powiatowych PSP oraz odprawa Dyrektorów Oddziałów Wojewódzkich ZOSP.

Razem z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO. Zapraszamy do Targów Kielce od 6 do 8 czerwca 2019 roku.

o autorze

Redakcja