Wyciągarki elektryczne serii PowerWinch, są produktami, które posiadają długą tradycję w sklepie www.terenowiec.pl. Dotychczasowe modele PW18000 oraz PW12000W (wyciągarka z przekładnią ślimakową) zostały uzupełnione o dwie nowe wyciągarki elektryczne: PowerWinch 9500 12V, PowerWinch 12000 12V i PowerWinch 12000 24V.

Wyciągarki PW9500 i PW12000 posiadają uciąg odpowiednio 4310 kg i 5443 kg. Uciąg wciągarek może być zwiększony przez użycie zblocza (9 ton), które odciąży wyciągarkę. Mogą być przeznaczone do samochodów off-road, pojazdów strażackich czy pomocy drogowych. Oba modele posiadają kable zasilające o dużym przekroju i w mocnych koszulkach pozwalające dostarczyć do silnika lepszy prąd. Wysokoprądowy kontaktor 500A HD w wyciągarkach PowerWinch jest zabezpieczony zarówno przed działaniem wody, śniegu i pyłu.

Wyciągarka PowerWinch PW9500

Szeregowy uszczelniony silnik o wysokiej mocy (do 5,5 KM do 6 KM), bardzo precyzyjny szczotko trzymacz oraz długi wirnik z lepszym momentem obrotowym zwiększającym żywotność wyciągarki, umożliwiają efektywną pracę z wciągarką przy poborze mocy w wysokości jedynie 360 A.

Skrzynka z przekaźnikami została zabudowana centralką zdalnego sterowania radiowego i umiejscowiona nad bębnem z możliwością łatwego przeniesienia. Obie wyciągarki posiadają pręty ściągające o zwiększonej średnicy zapewniające dużą wytrzymałość oraz sztywność całej konstrukcji.

Wyciągarka elektryczna ślimakowa PowerWinch PW12000W

Liny stalowe posiadają stalowe rdzenie o podwyższonej wytrzymałości i standardowo zakończone są solidnym hakiem z zabezpieczeniem. 4-rolkowa prowadnica liny została wykonana z ocynkowanej stali. Klasyczny, cichy i niezawodny hamulec cierny został umiejscowiony w bębnie, a 3-stopniowa przekładnia planetarna HD zamknięta w mocnej obudowie.

W zestawie razem z wyciągarkami znajdują się: lina stalowa, prowadnica rolkowa, sterowanie na przewodzie oraz sterowanie bezprzewodowe. Dodatkowo przy zakupie wyciągarki PW12000 dokładamy zblocze dziewięcio tonowe, które wykonane jest z ocynkowanej stali.

UWAGA!! 5 pierwszych osób, które z hasłem „PowerWinch” kupią u nas wyciągarkę PowerWinch PW12000 (ze zbloczem dziewięć ton w cenie), dostanie kupon rabatowy 3% na zakupy w sklepie www.terenowiec.pl

Wyciągarka elektryczna PowerWinch PW18000&

Wyciągarka&PowerWinch PW18000&dysponuje&uciągiem&8182 kg.&Posiada mocny silnik 4,7 KM, 4 stopniowa przekładnia planetarna, przekaźnik 500 A oraz hamulec automatyczny w bębnie zapewniają, iż produkt jest solidny i przystosowany do ciężkiej pracy. Lina stalowa wyciągarki przechodzi przez otwór w bębnie i gwarantuje, iż proces wyciągania jest bezpieczny i niezawodny. Wyciągarka spełnia wymagania standardów SAE J706 oraz CE. Wyciągarka waży 72 kg. Pobór prądu wynosi od 50 A do 260 A, a prędkość zwijania liny od 0.8 do 3.0 m/min (odpowiednio dla pracy bez obciążenia oraz z pełnym obciążeniem). Prosta konstrukcja sprzęgła pozwala na obrót o 360

o autorze

Redakcja