W związku z okresem świątecznym i Wigilią w dniu jutrzejszym postanowiliśmy zrobić Wam prezent-niespodziankę i już dziś ogłosić zwycięzcę, który wygrał falę świetlną FL-10 STROBOS.

Podczas trwania konkursu wpłynęło wiele zgłoszeń, co nas bardzo cieszy. Nie ukrywamy, że zwycięzca został wyłoniony jednogłośnie. Każdemu z nas podobało się zaangażowanie i kreatywność zwycięskiego komentarza. Członkowie należący do tej jednostki muszą być bardzo zgrani. Prócz krótkiego opisu i zdjęcia dodali również video. Zmontowanie go i napisanie tekstu piosenki z pewnością wymagało wiele pracy i wysiłku oraz burzliwych pomysłów.

„Dlaczego OSP Ostrzeszów? Sprawa jest bardzo prosta! Jednostka z prawie 140 letnią tradycją, w której są sami młodzi ludzie, pełni zapału i baaardzo kreatywni, czego dowód tutaj:”

Serdecznie gratulujemy wygranej jednostce OSP Ostrzeszów. Jednak to jeszcze nie koniec. Nagrodą pocieszenia miały być jedynie gadżety Remiza.com.pl oraz Design112. Tu również przygotowaliśmy niespodziankę. Niestety, nie jest to druga fala świetlna.

Do gadżetów dołączamy atrakcyjny rabat do ustalenia na cały asortyment (na jednorazowe zakupy) w firmie Design112, który jest ważny przez najbliższy rok – 2015.

Tu zwycięzcą został Sebastian Matuszewski, który zgłosił odnowionego STAR’a 200. Obie jednostki prosimy o kontakt e-mailowy z firmą design112 – [email protected]

„Sebastian Matuszewski Dlaczego my?? Postanowiliśmy odnowić naszego STARa 200 żeby niczym nie odstępował od nowego Forda Transita i 5 letniego MANa. Lakier, który został położony na „Kubusiu” to RAL 3000 odpowiadający najnowszym wymogą CNBOP. Warto też dodać że został odnowiony wspólnymi siłami oraz za pieniądze prywatne strażaka (widoczny na zdjęciu). W podziękowaniu za ofiarność postanowiliśmy dać zgłoszenie do konkursu i wygrać tą belkę, aby była uwieńczeniem całego szalonego projektu, gdyż został zrealizowany na powietrzu przed remizą bez specjalistycznych komór lakierniczych.”

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, jednocześnie zachęcając do wzięcia udziału w kolejnych konkursach współorganizowanych przez nasz serwis.

o autorze

Redakcja