Dzisiejszy dzień strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Łomży i druhowie OSP mogą zaliczyć do bardzo pracowitych. Na drogach powiatu łomżyńskiego doszło w sumie do dziewięciu zdarzeń.

Trzy zdarzenia wyglądały groźnie, na szczęście nikt nie zginął.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 9 na ulicy Studenckiej w Łomży. Z relacji świadków wynika, że dwa samochody osobowe – Renault i Audi ścigały się, w pewnym momencie kierujący tym pierwszym zahaczył o stojącego VW. W wyniku laguna wylądowała na słupie, a do szpitala trafiła kierująca Volkswagenem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce przed godziną 12:00 na DK-63 Łomża – Zambrów.  Zderzył się tam ciągnik siodłowy z autem dostawczym. Prawdopodobnie dostawczak przygotowywał się do manewru skrętu w kierunku Rybna, kierowca ciężarówki jadący za nim nie zdążył wyhamować i uderzył w jego tył po czym zjechał do rowu i się przewrócił. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Czarny wtorek na chwilę obecną zamyka dachowanie na DK-61 Łomża – Ostrołęka, przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie śliska nawierzchnia. Nikt nie został ranny.

Foto.tvitv.pl

o autorze

Redakcja/Łukasz