W dniach od 18 do 20 lutego 2014 roku w Rzeszowie na &sali sportowej Politechniki Rzeszowskiej odbyły się&”XXXI Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Tenisie Stołowym”.&Zawodnicy rywalizowali o miano najlepszych w kraju w kategoriach indywidualnej i drużynowej.&

W pierwszym dniu mistrzostw o godzinie 09:30 rozpoczęły się rozgrywki drużynowe, które zakończyły się o 12:00. Uroczyste otwarcie miało miejsce o godzinie 14:00, następnie zostały wznowione zmagania drużynowe, które potrwały do godziny 18:00. Drugiego dnia odbyło się ponowne rozegranie rywalizacji drużynowych. Natomiast ostatniego dnia rozegrane zostały zmagania indywidualne strażaków. Tuż po tym nastąpiło uroczyste zakończenie Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Tenisie Stołowym.&

W rywalizacji sportowej wystartowało 61 strażaków PSP reprezentujących 13 komend wojewódzkich i Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej.&

&

W klasyfikacji VIP-ów&wystartowali przedstawiciele Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, sponsorzy oraz komendanci PSP.&Reprezentacja z Państwowej Straży Pożarnej z województwa podkarpackiego kolejny raz pokazała wyższość nad rywalami, gdyż już po raz siódmy w historii zdobyła złoty medal na mistrzostwach.

Organizatorami turnieju byli: Komenda Główna PSP, Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie, Komenda Miejska PSP w Rzeszowie oraz Sportowy Klub Pożarniczy ”Strażak” w Rzeszowie.&