Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z KSRG OSP Ząbrowo (gm Iława, woj. warmińsko-mazurskie) wyruszyła na wycieczkę do parku linowego w Malborku. Wyjazd odbył się 29.09.2012. Była to pierwsza takiego typu wycieczka dla członków drużyny.

– Jest to świetna sprawa. Była to z pewnością aktywna forma wypoczynku. Moim zdaniem młodym druhom też się coś należy za udzielanie się w OSP. Niech czują, że też są potrzebni i doceniani, a nie tylko w czasie zawodów sportowo-pożarniczych – mówi Grzegorz Czarnecki, naczelnik OSP Ząbrowo.

Na początku każdy wybrał sobie trasę, którą chce przejść. Trasy różniły się poziomem trudności. Młodzi druhowie świetnie radzili sobie z zadaniem, jakim było przejście trasy linowej. Pogoda dopisała, a w ramach odpoczynku po przeprawie linowej każdy mógł odpocząć pod wiatą i obejrzeć zmagania innych. Można było również korzystać z inynch atrakcji znajdujących się w parku.

Podczas wycieczki nie brakowało wspaniałej atmosfery, wrażeń i dobrej zabawy. Taka rozrywka jest niesamowitą nagrodą oraz zachętą dla młodych druhów.

&

o autorze

Redakcja