ZAPROŚ NAS NA SWOJE STRAŻACKIE WYDARZENIE !

Maj – miesiąc Ochrony Przeciwpożarowej zapasem a co za tym idzie dostajemy od Was coraz więcej zaproszeń na strażackie wydarzenia / eventy.

Patrząc względem ubiegłego roku, nasz program „Zaproś Nas na swoje Strażackie wydarzenie” odbił się pozytywnie szerokim echem wśród Strażaków i chętnie zapraszaliście naszych przedstawicieli na organizowane przez Was wydarzenia.

Podjeliśmy decyzję, że również w tym roku odwiedzimy zainteresowane jednostki OSP naszym samochodem demo wraz ze stoiskiem i pokazami sprzętu.

Jednocześnie w podziękowaniach za współpracę obejmiemy patronat nad Waszym wydarzeniem, rozpromujemy je w naszym serwisie i social mediach a na koniec przygotujemy obszerną relację, która ukaże się na łamach naszego serwisu.

Jeśli chcesz aby zespół Remiza.pl odwiedził twoje Strażackie wydarzenie wypełnij FORMULARZ i odeślij go do Nas na adres event@remiza.pl.

*W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym programem nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że u każdego z Was na pewno się pojawimy. Po przesłaniu wypełnionego formularza postaramy się go jak najszybciej rozpatrzyć i poinformujemy e-mailowo o naszej decyzji.

Zobacz jak wyglądały eventy w ubiegłym roku:

Exit mobile version