Coraz więcej wozów strażackich posiada wyciągarki, jednak nie każdy jest wyposażony w zestawy akcesoriów niezbędnych do pracy. W pas syntetyczny, szekle czy zblocze powinny się zaopatrzyć wszystkie jednostki straży, zwłaszcza, że ich koszt jest niewielki.&

Dzięki takim akcesoriom poprawiamy bezpieczeństwo, komfort pracy, a także zwiększamy możliwości naszej wyciągarki, co niejednokrotnie, w ekstremalnej sytuacji, może uratować nie tylko nas, ale i poszkodowanych w wypadku!

W sklepie on-line firmy Terenowiec&możecie zakupić zestawy akcesoriów po nowych, obniżonych cenach. Najtańszy zestaw ze zbloczem, pasem syntetycznym i dwiema szeklami kosztuje 155 zł netto (190 zł brutto)!

Opis:

  • Pas syntetyczny do drzewa 1,5 tony&do wyciągarki max. 10000 lbs

Zawiesie pasowe o długości 3m do wyciągarek elektrycznych. Służy do opasania drzewa lub innego punktu zaczepu. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

  • 2x Szekla Omega 4,75 tony

Szekla Omega tworzy zamknięty obwód, otwierany i zamykany za pomocą śruby. Idealna do łączenia ze sobą lin i pasów. Specjalny kształt pozwala na bezpieczne łączenie kilku&elementów na jednej szekli.&Wykonana z najwyższej jakości&materiału, spełnia wszystkie normy jakości UE.

  • Zblocze Powerwinch 11 ton
    &

Zblocze do wyciągarki PowerWinch jest rzeczą niezbędną nie tylko dla każdego off-roadowca. Znajduje zastosowanie zarówno w terenie, jak i w wielu akcjach ratunkowych. Pozwala na dwukrotne zwiększenie siły uciągu wyciągarki, bądź zmianę kierunku biegu liny.

Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, że sklep 4×4 Terenowiec oferuje dla jednostek straży pożarnej faktury 8%. Aby ją otrzymać wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz!

Warto też zauważyć, że obecnie&4×4 Terenowiec&oferuje rabaty w swoim e-sklepie na zakupy drogą on-line! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – każdy wóz bojowy zasługuje na najlepszy&zestaw akcesoriów!

o autorze

Redakcja