32. finał WOŚP. Strażackie aukcje na allegro

Zwiedzanie komend, naszywki, hełmy, książki czy przejazdy wozami strażackimi. To wszystko można wylicytować w ramach 32. finału WOŚP.

W tym roku po ośmiu latach przerwy do grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy wróciły służby podległe MSWiA, w tym Państwowa Straż Pożarna.

Jednostki organizacyjnej Państwowej Straży Pożarnej przekazały lokalnym sztabom sporo voucherów na zwiedzanie swoich strażnic lub na wspólną służbę ze strażakami z JRG. To między innymi Warszawa, Łomża, Białystok, Oborniki, Gostyninie, Stalowa Wola czy Garwolin.

Można również wylicytować naszywki jednostek PSP i OSP z niemal całego kraju, ‘Fotel Komendanta’, czyli spędzenie czasu z Komendantem Miejskim PSP w Poznaniu, test w komorzy dymowej Komendy Miejskiej PSP w Lesznie, hełm Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z czasów pełnienia służby w KM PSP Tarnobrzeg, fragment węża strażackiego o długości 32 cm od JRG Tczew, różnego rodzaju pamiątki i zestawy promocyjne.

Na allegro są również przejazdy wozami strażackimi. Osoby, które wygrają licytacje mogą na przykład przejechać się strażackim Mercedesem z wicemarszałkiem Senatu Maciejem Żywno, który jest druhem w OSP Jurowce, jest MAN z 1971, Volvo z OSP Więcbork i Scania z OSP Błonie.

Dla tych, którzy chcą mieć własny wóz strażacki czeka Żuk z 1982 roku przekazany przez Urząd Gminy i druhów OSP w Krokowie.

Licytacje znajdziecie tutaj: https://www.aukcje.wosp.org.pl/

WOŚP wspierają również Komenda Główna PSP i Związek OSP RP.

Exit mobile version