‘OSP. Na ratunek!’ już dzisiaj na FOKUS TV!

Już dziś (21 marca) o godz. 21:00 na antenie telewizji FOKUS TV zostanie wyemitowany premierowy odcinek drugiego sezonu serialu „OSP. Na ratunek!” zrealizowanego we współpracy z  Zarządem Głównego Związku Ochotni­czych Straży Pożarnych RP.

Nowe odcinki będzie można oglądać co tydzień, w każdy czwartek o godz. 21:00. Drugi sezon serialu będzie liczył 10 odcinków i skupi się na przedstawieniu kulis misji realizowanej przez ochotnicze straże pożarne.

Widzowie będą mieli okazję poznać nowe jednostki i służących w nich ochotników, np. z OSP Swarzędz. Twórcy serialu nie zapomną jednak o bohaterach z poprzedniej części, którzy zyskali niezwykłą sympatię telewidzów.

W serialu przyjrzymy się codziennej ciężkiej pracy strażaków ochotników ‒ bohaterów bez­interesownie narażających swoje życie dla rato­wania ludzi i ich dobytku.

Każdy z odcinków przedstawi pracę strażaków, spektakularne akcje ratownicze, ale również przygotowanie do wyjazdu na akcje, aspekty techniczne, wyja­śnienie problemu za pomocą grafiki i wyzwania, które wiążą się z poszczególnymi akcjami.

Serial pokazuje „od kuchni” specyfikę pracy strażaków i zarazem zbliża widza do boha­terów, którzy muszą stawić czoła wyzwaniu.

Exit mobile version