Redakcja

Jesteśmy młodym i aktywnym zespołem z odpowiednimi kwalifikacjami. Prócz działalności dziennikarskiej, w której rzetelnie przedstawiają ciężką służbę strażaków, jako reprezentanci serwisu jesteśmy inicjatorami wielu imprez pożarniczych, zawodów, ćwiczeń, a także innych ruchów mających na celu dążenie do doskonalenia funkcjonowania straży pożarnej w naszym kraju.

O najświeższe informacje z całego kraju, obiektywne recenzje sprzętu pożarniczego, wizytację jednostek straży pożarnej, edukację z zakresu pierwszej pomocy oraz szeroko pojętą pomoc dla czytelników serwisu dbają:

Redaktor naczelny:

Mateusz Rogala

mobile: +48 884 319 945

e-mail: mateusz@remiza.pl

Dyrektor zarządzający:

Maciej Zieliński

mobile:  +48 726 411 811

e-mail: maciej@remiza.pl

Redakcja:

Łukasz Sienicki

e-mail: lukasz@remiza.pl

Tomasz Krasowski

e-mail: tomasz@remiza.pl

Dział techniczny:

Piotr Zakrzewski

e-mail: piotr@remiza.pl

Remiza.pl – sklep pożarniczy

Monika Żerańska-Ulandowska monika@remiza.pl

Ola Falkowska-Chmielewskaolga@remiza.pl

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Add New Playlist