Reklama

9 milionów
wyświetleń rocznie

ponad 200 tys.
obserwujących

ponad 40 tys.
obserwujących

ponad 20 tys.
obserwujących

Remiza.pl – największy w Polsce serwis internetowy w branży służb ratowniczych. Nasze treści docierają do miliona odbiorców. Społeczność tworzą tutaj przede wszystkim strażacy, ratownicy medyczni oraz miłośnicy służb ratunkowych a także ochrony przeciwpożarowej. Niemal natychmiastowo publikujemy informacje o najważniejszych wydarzeniach ze świata służb ratunkowych w kraju i za granicy.

Remiza.pl powstała w 2006 roku. Serwis tworzy doświadczony zespół, który łączy wspólna pasja. W naszych strukturach pracuje wielu ekspertów z różnych dziedzin. Także marketingowcy i specjaliści od reklamy. Profesjonalnie podchodzimy do każdego projektu. Dzięki szerokiemu spectrum odbiorców – zarówno funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, strażaków ochotników oraz przedstawicieli innych służb mamy możliwość efektywnego promowania różnego rodzaju produktów i usług na szeroką skalę.

Straż Pożarna to przede wszystkim ludzie, ale nie tylko. To także tysiące obiektów; remiz, strażnic, które z roku na rok wymagają modernizacji. A to możliwe jest dzięki pozyskiwanym środkom finansowym z różnych dofinansowań. To duży rynek i ogromne możliwości.

Remiza.pl jest znana wśród ludzi z branży. Swoimi zasięgami oraz solidną marką dociera wszędzie tam, gdzie potrzebna jest informacja o działaniach straży, czy innych służb ratunkowych. Remiza.pl jest cytowana przez największe serwisy informacyjne w Polsce. Nasze materiały udostępniane są przez inne strony internetowe, w telewizji, radiu a nawet prasie.

Daj szansę swojej marce. Pokaż się w naszym serwisie!

Najnowsze i prawdziwe informacje ze świata służb mundurowych w jednym miejscu. Najrzetelniejsze miejsce o branży pożarniczej w polskim Internecie.

Proponujemy Państwu publikację artykułu sponsorowanego na łamach naszego serwisu. Wszystkie materiały jak tekst, zdjęcia, czy wideo przesyłane są przez zamawiającego. Nasz dział reklam przygotowuje artykuł oddając go do autoryzacji przed publikacją. Materiał zamieszczany jest również na naszych social mediach. Przez całą dobę (24 godziny) treści reklamowe są widoczne na górze strony na naszym profilu na Facebooku. Jednocześnie zostaje on w naszej bazie danych, dzięki temu zawsze łatwo go odszukać w dowolnym czasie przez osoby zainteresowane.

Jako redakcja jesteśmy w stanie także sami przygotować taki artykuł od podstaw. Również przy pomocy materiałów wideo (pokaz sprzętu, produkcji, wywiad). Posiadamy doświadczenie i potrzebny sprzęt do realizacji takiego zadania. Wideo dodane zostaje do artykułu sponsorowanego, a film jest udostępniony zamawiającemu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem Państwa na tę formę reklamy przygotowaliśmy następujące miejsca reklamowe na naszej stronie.

Banery reklamowe na stronie głównej:

  • Baner reklamowy 1230×100,

  • Baner reklamowy 1140×100,

  • Baner reklamowy 970×90,

  • Baner reklamowy 1140×330.

Baner reklamowy na podstronach:

  • Baner reklamowy 1140×10,

  • Baner reklamowy 345×345,

  • Baner reklamowy 660×200,

  • Baner reklamowy 728×90.

Podgląd miejsc oraz ich wizualizacja dostępna jest tutaj.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą promocyjną. Zachęcamy do współpracy. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz kontaktując się z działem reklam mailowo: reklama@remiza.pl lub telefonicznie: +48 797 153 296Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy indywidualną ofertę współpracy.

Remiza.pl to najlepsze miejsce dla Twojej reklamy!

 

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Add New Playlist