Dla wszystkich fanów serialu ‘OSP. Na Ratunek!’ mamy dobrą wiadomość. Stacja Fokus TV zapowiedziała drugi sezon!

„OSP. Na Ratunek!” to oryginalna produkcja telewizji Fokus TV. Serial prezentuje życie i akcje ratunkowe strażaków, opowiada o funkcjonowaniu OSP poprzez ich bohaterów. Pokazuje jak misja, którą pełnią bohaterowie odcinków wpływa na ich życie prywatne, co sprawia, że zostali strażakami OSP.

Pierwszy sezon składał się z ośmiu odcinków i był emitowany od października do grudnia o godzinie 21.15.

Jak poinformowała nasz serwis stacja Fokus TV „OSP. Na Ratunek!” oglądało średnio 125 tys. widzów. Cykl osiągnął wyższe wyniki oglądalności od średnich długookresowych wyników stacji . Był najchętniej wybieraną pozycją przez widzów stacji, w czwartki oraz jedną z najchętniej oglądanych w ramówce jesiennej. Serial zdobył również ogromną popularność w sieci; tylko na VoD stacji (www.fokus.tv) pierwszy odcinek został obejrzany ponad 45 tys. razy. Kolejne notowały średnią oglądalność po 25 tys. odsłon. Z kolei na profilach stacji FOKUS TV w Social Mediach posty związane z „OSP. Na Ratunek!” notowały rekordowe interakcje i cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem – od pierwszego, aż po ostatni odcinek.

Bardzo dobre wyniki sprawiły, że została podjęta decyzja o produkcji drugiego sezonu. Kontynuację przygód strażaków OSP widzowie zobaczą już w marcu przyszłego roku, w wiosennej ramówce.

Powtórki pierwszego sezonu „OSP. Na Ratunek!” będzie można obejrzeć w świątecznym „Maratonie z OSP. Na Ratunek!”, który stacja FOKUS TV wyemituje pierwszego i drugiego Dnia Świąt Bożego Narodzenia, od godziny 11:15. „Maraton z OSP Na Ratunek!” promowany jest specjalnym zwiastunem z udziałem strażaków OSP.

o autorze

Redakcja/Łukasz