W sobotę, 12 maja w Pabianicach odbyła się czwarta edycja zawodów Firefighter Combat Challenge.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Kategoria OPEN

  1. Rafał Bereza – KM PSP Chełm – 01:29,27
  2. Łukasz Kotarski – KP PSP Zgierz – 01:32,46
  3. Adam Spychała – KP PSP Ostrów Wielkopolski – 01:34,70

Kategoria KOBIETY

  1. Agnieszka Wiatrowska – OSP Rydzyna – 03:30,62
  2. Justyna Pająk – OSP Białka – 03:50,56
  3. Klaudia Sarna – OSP Białka – 04:15,26

Kategoria KOBIETY – TANDEM

  1. Klaudia Sarna/Justyna Pająk – OSP Białka – 03:16,87

Kategoria M18

  1. Rafał Bereza – KM PSP Chełm – 01:29,27
  2. Łukasz Kotarski – KP PSP Zgierz – 01:32,46
  3. Adam Spychała – KP PSP Ostrów Wielkopolski – 01:34,70

Kategoria M40

  1. Stanisław Kalvoda (Czechy) – 01:55,52
  2. Mariusz Łachacz – OSP Stare Miasto – 02:35,73
  3. Grzegorz Osada – OSP Łaskowice – 03:10,90

Kategoria M50

  1. Marek Leśnicki – KPPSP  Jawor – 02:20,37
  2. Sławomir Pytel – LSP Łódź Lublinek – 02:28,16
  3. Andrzej Stańdo – KP  PSP  Tomaszów  Mazowiecki 02:36,85

Kategoria MĘŻCZYŹNI – TANDEM

  1. SGSP1 – Tomasz Grzelak/Paweł  Leśnicki – 01:18,072
  2. Fire Lions – AJan  Pipiš/Rafał  Bereza – 01:20,16
  3. PAULINA TEAM – Tomasz  Matusiak/ Łukasz Kotarski – 01:23,40

Kategoria OSP

  1. Kacper Latosiewicz – OSP  Głowno – 01:57,49
  2. Bartosz Czekierda – OSP  Dygowo – 02:01,96
  3. Mateusz Kapszewicz – OSP  Krzewsk – 02:04,56

Kategoria SZTAFETY

  1. SGSP 1 – Tomasz Grzelak/Paweł  Leśnicki/Wojciech  Knuth/Jarosław  Płotkowski – 01:13,97
  2. Fire Lions – Jan  Pipiš/Martin  Plšek /Stanislav  Kalvoda/Rafał  Bereza – 01:15,56
  3. KM PSP  Łódź – Łukasz  Błoch/Roman  Ploch/Dawid  Gazdecki/Tobiasz  Kudra – 01:18,94

Kategoria TANDEMY – MIX

  1. Wicher&Aguś – Agnieszka Wiatrowska/Pawel  Wiatrowski  – 01:48,80
  2. SGSP – Jarosław Płotkowski/Klaudia Chazan  02:00,72
  3. Beskidzki TEAM FCC – 2Klaudia Sarna/Wojciech Spyrka – 02:03,50

Kategoria TANDEMY – OPEN

  1. SGSP1 – Tomasz Grzelak/Paweł Leśnicki – 01:18,07
  2. Fire Lions – AJan  Pipiš/Rafał Bereza – 01:20,16
  3. PAULINA TEAM – Tomasz Matusiak/Łukasz Kotarski – 01:23,40

Foto. Sebastian Komorowski

o autorze

Redakcja/Ł
Kontakt: [email protected] www.facebook.com/lukaszsienickifoto/