Policjanci z Piaseczna ku przestrodze publikują film z wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Henryków- Urocze. Na nagraniu z kamery monitoringu widać, jakie zagrożenia dla wielu osób w tym dzieci stanowiła, jak się okazało nie tylko nieostrożna jazda kierowcy seata, ale również to, że pojazdem kierował w stanie nietrzeźwości!

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w miejscowości Henryków- Urocze w gminie Piaseczno. Jak widać na udostępnionym nagraniu przed placówką handlową znajdowała się grupa osób w tym dzieci na rowerach i hulajnogach. Ze sklepu wychodzili również klienci. W pewnym momencie jadący ulicą Mokrą kierowca seata nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu toyocie. Skutkuje to utratą panowania nad kierownicą i dachowaniem toyoty, która z ogromną siłą wpada na sklepowy parking i uderza w zaparkowany tam pojazd mitsubushi, przy którym znajdują się dwie osoby!

To zdarzenie pokazujemy ku przestodze, dla wszystkich uczestników ruchu drogowego jak jedna sekunda może zmienić życie nasze i wielu innych osób! W tym zdarzeniu pomocy lekarskiej wymagały trzy osoby, na szczęście jak już wiemy ich obrażenia okazały się niegroźne. Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna przebadali 22- letniego kierowcę seata na zawartość alkoholu w organizmie. Miał niemal pół promila!

Film z tego zdarzenia publikujemy, by pokazać jak brak przestrzegania przepisów drogowych, nieostrożność czy też prowadzenie pod wpływem alkoholu w jednej sekundzie może zakończyć się tragicznie!

o autorze

Redakcja