Dzisiejszego poranka doszło do dwóch śmiertelnych wypadków na pomorskich drogach.

fot. KW PSP Gdańsk

Do pierwszego w tragicznych skutkach zdarzenia drogowego doszło na DK91 w Rakowcu (gmina Gniew). Samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym, który przewoził butle z gazem technicznym. 49 – letni kierujący samochodem osobowym marki mercedes poniósł śmierć na miejscu. Droga na obecną chwilę jest zablokowana, na miejscu działa sześć zastępów straży pożarnej oraz policja.

fot. KW PSP Gdańsk

Do drugiego zdarzenia niedaleko miejscowości Kopenica (powiat chojnicki) na DW212 doszło tuż po godzinie 8. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe oraz samochód ciężarowy. Jeden z kierowców samochodu osobowego, w średnim wieku poniósł śmierć na miejscu. Działania straży pożarnej jak i policji trwają. Droga przez parę godzin w tym miejscu będzie zablokowana.

o autorze

Mateusz
Pomysłodawca i twórca Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.pl. W serwisie zajmuje się dosłownie wszystkim – od administracji serwisu po redagowanie nadesłanych tekstów. Straż pożarna to jego życie, co zresztą widać. Na co dzień strażak – ochotnik, który wdraża w życie pomysły oraz nowe funkcje w naszym serwisie.