Przedsiębiorstwo Państwowe ‘Porty Lotnicze’ poszukuje kandydatów do pracy w Lotniskowej Straży Pożarnej Lotniska Chopina w Warszawie.

‘Porty Lotnicze’, czyli właściciel warszawskiego lotniska Chopina poszukuje kandydatów na stanowisko stażysta do spraw ratownictwa lotniskowego.

Zakres obowiązków to wykonywanie obowiązków strażaka Lotniskowej Straży Pożarnej, w tym realizacja zadań określonych w PDSZ EPWA, udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz likwidacji skutków awarii, katastrof, klęsk żywiołowych, a także wypadków z materiałami toksycznymi, promieniotwórczymi i chemicznymi, udział w utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania obowiązujących w PPL, zgodnie z obowiązującą dokumentacją w zakresie zadań realizowanych przez komórkę organizacyjną i utrzymywanie w pełnej gotowości sprzętu ratowniczego i gaśniczego znajdującego się na wyposażeniu LSP.

Jakie wymagania?

Wykształcenie średnie, minimum rok pracy w jednostce ochrony przeciwpożarowej, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, prawo jazdy kategorii C i odporność na stres.

Wolnych jest aż 30 miejsc.

Szczegóły znajdziecie >tutaj< (trzeba pobrać plik pdf)

o autorze

Redakcja/Łukasz
Kontakt: lukasz@remiza.pl