Śnieżka wystartowała z ogólnopolską akcją wyprzedażową farb skierowaną do instytucji i organizacji, których działalność koncentruje się na służeniu obywatelom – m.in. państwowych i ochotniczych jednostek straży pożarnej. Tylko w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni będą one mogły skorzystać ze zniżki w wysokości 70%.

„Kolorowe renowacje” to ogólnopolska akcja wyprzedaży końcówek kolekcji farb Śnieżka Satynowa. Została ona uruchomiona między innymi w odpowiedzi na liczne zapytania od różnych instytucji i organizacji. Wychodząc naprzeciw tym pytaniom firma przygotowała ofertę cenową, w ramach której to właśnie instytucje publiczne mogą nabyć objęty akcją produkt z najwyższym w jego historii rabatem. Lato sprzyja remontom placówek publicznych, a teraz – dzięki ofercie Śnieżki – barwnych powierzchni może być jeszcze więcej.

Wyłącznymi adresatami akcji „Kolorowe renowacje” są instytucje nastawione na służenie obywatelom, przede wszystkim instytucje państwowe i samorządowe zaspakajające potrzeby publiczne – w tym państwowe i ochotnicze jednostki straży pożarnej.

Na potrzeby akcji Śnieżka uruchomiła dedykowaną platformę, na której będzie można złożyć zamówienie na farbę Śnieżka Satynowa z rabatem -70%. Minimalna ilość zamówionych farb to 20 litrów.

Akcja „Kolorowe renowacje” potrwa do 30 listopada br. albo do wyczerpania zapasów magazynowych. Objęte są nią wyłącznie końcówki kolekcji farb Śnieżka Satynowa.

Szczegóły dotyczące akcji i wyprzedawanych produktów znajdują się w regulaminie oraz na stronie akcji kolorowerenowacje.pl.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w Grupie Kapitałowej Śnieżka, która jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi. Jej kluczowe marki to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech, Beston i Rafil, a także popularne na węgierskim rynku: Platinum, Inntaler, Cellkolor i Boróka.

We wszystkich spółkach należących do Grupy jest zatrudnionych ok. 1 400 pracowników, a zlokalizowane w czterech krajach (Polska, Węgry, Ukraina i Białoruś) fabryki wytwarzają̨ rocznie około 190 mln kg różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Na koniec 2019 roku Grupa aktywnie działała na 15 rynkach zagranicznych.  

o autorze

Redakcja