O przydatności akumulatorowych zestawów oświetleniowych nie trzeba przekonywać już raczej nikogo. Konstrukcje tego typu ulegają nieustannemu rozwojowi, tak, aby w jak najlepszy sposób dostosowywać je do wymagań użytkowników.

Nowoczesne akumulatory Li-Ion, diody nowej generacji, innowacyjna elektronika oraz interesujące rozwiązania konstrukcyjne rozszerzają zakres stosowania najaśnic akumulatorowych.

Nowy SOLARIS PRO i PRO X to najnowocześniejsze urządzenia na rynku. Oferują one nieznane dotąd możliwości w zakresie zarządzania czasem pracy oraz sposobem oświetlania miejsca pracy.

Obecnie, w dobie pandemii, w wielu krajach, doskonale sprawdzają się także jako oświetlenie mobilnych placówek poboru wymazów na COVID-19.

Zintegrowany, wysoki maszt, – oraz podpory stabilizujące umożliwiają pozycjonowanie lampy pod różnym kątem, np.- tak, aby bez żadnego problemu oświetlić głęboki wykop.

Głowica najaśnicy została zbudowana na bazie dwóch typów diod z przeznaczoną do nich optyką.

– Diody pracy szerokokątnej o mocy 5 000 lumenów,

– Diody pracy dalekosiężnej o mocy 11 000 lumenów,

Łączna moc to 16 000 lumenów w trybie ciągłej pracy.

W zależności od potrzeb, jednym kliknięciem możemy zmienić najaśnicę w szperacz, lampę do oświetlania niewielkich pomieszczeń, jak poddasze lub klatka schodowa, czy też lampę oświetlającą zdarzenie w terenie otwartym.

Jedna z wielu rewolucyjnych możliwości to opcja ustawiania potrzebnego czasu pracy. Menu lampy umożliwia ustawienie żądanego czasu, na przykład 8 godzin. Układ będzie sterował mocą światła tak, aby głowica świeciła z możliwie największą mocą przez 8 godzin.

W zależności od trybu, maksymalny czas pracy to 24h.

16 000 lumenów to maksymalna ciągła moc pracy. W produktach konkurencyjnych maksymalna moc jest określana mianem „BOOST”. Jest to chwilowa zdolność do świecenia z większą mocą. Jednak dłuższa praca w tym trybie może powodować zniszczenie urządzenia. Wymaga też stałej obecności operatora, który musi przytrzymywać przycisk sterujący.

W naszej ofercie znajdują się również najaśnice Solaris LITE o mocy 20 000 lumenów ciągłej pracy.

Zapraszamy na naszą stronę www.headu.pl, gdzie chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

o autorze

Redakcja