Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie ogłosiła przetarg na dostawę samochodu ratownictwa technicznego dla Komendy Powiatowej PSP w Piasecznie.

Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego na podwoziu wyprodukowanym w 2019 roku z napędem 4×4, silnikiem o mocy minimum 250 kW, automatyczną skrzynią biegów i kabiną trzyosobową. Wymagana jest zabudowa wykonana wyłącznie z materiałów odpornych na korozję tj. stal nierdzewna, aluminium, kompozyt i tworzywa sztuczne. Z tyłu powinien zostać zamontowany żuraw hydrauliczny o maksymalnym udźwigu 1000 kilogramów przy wysięgu maksymalnym 6 metrów z osprzętem.

Wóz powinien być wyposażony m.in. w generator prądotwórczy, przenośny agregat prądotwórczy, maszt oświetleniowy, zestaw narzędzi hydraulicznych, drabiny, platformę ratowniczą, wciągarkę linową przenośną itp.

Firma, która wygra będzie miała czas na dostarczenie samochodu do 16 grudnia 2019.

Jest to drugi przetarg na dostawę SRt dla Komendy Powiatowej PSP w Piasecznie, poprzedni przeprowadzony w 2018 roku został unieważniony z powodu braku ofert.

Foto. poglądowe Szczęśniak PS

o autorze

Redakcja/Łukasz